D'Ali Reklam Ajansı

D’Ali Reklam Ajansı, 2000 yılından bu yana bir çok köklü kuruluşun kurumsal iletişim çözüm ortağı olmayı başarmış, geleceği tasarlamayı ilke edinmiş bir tam hizmet reklam ajansıdır.

İstanbul’un kalbinde yer alan Levent’te; Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Video Prodüksiyon, Sadakat Programları, Grafik Animasyon, 3D Çizimler, Fotoğraf Çekimi, Süreli Yayın, Organizasyon ve Marka Danışmanlık hizmetlerini bir arada sunan D’Ali, tüm projelerini yaratıcı ve yenilikçi ekibi ile gerçekleştirmeye devam ediyor.

 

Vizyonumuz

D’Ali, hizmet verdiği değerli markaların ihtiyaç duyacağı iletişim çalışmalarında profesyonel çözümler üreten, kurumsal görsel bütünlüğü önemseyen, yenilikçi ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla, her geçen gün başarılarına yenilerini eklemeyi hedeflemektedir.

D’Ali, günümüz iletişim ihtiyaçlarının tamamına yönelik projeler üretirken, gelecek vizyonuyla, sektöre yeni yaklaşımlar kazandıracak bir oluşumu şekillendirmeye devam ediyor.


Biri bize sıkı bir çalışma sayesinde zengin olduğunu söylerse ona sorun; ''Kimin sıkı çalışması sayesinde?''

Don Marquis

Karşınızdakiler sizi dinlemeyi bırakmadan siz konuşmayı bırakın.

Dorothy Sarnoff

Planlar değersizdir ama planlama herşeydir.

Dwight Eisenhower

Her sabah hem dünyayı değiştirmek hem de iyi vakit geçirmek için kararlı bir şekilde kalkarım. bu bazen günümü planlamamı zorlaştırır.

E.B. White